🦞 Cena Mąki W Biedronce

Porównaliśmy ceny w Biedronce i siostrzanej sieci Pingo Doce. (6,20), a mąki od 1,29 € (5,75). W Polsce za mąkę zapłacimy 3,49 zł. w Biedronce cena za chleb wiejski o wadze 500
Niektóre markety takie, jak Biedronka, Lidl, czy Netto podjęły decyzję, by ograniczyć sprzedaż cukru. Stało się tak z racji tego, że klienci z obawy o braki tego produktu, zaczęli go kupować w nadmiernych ilościach. Polka opublikowała na TikToku nagranie pokazując, jak w kwestii cukru wygląda sytuacja w Niemczech. W niektórych sklepach w Polsce na paragon można dostać maksymalnie 10 kilogramów cukru. Wszystko przez nietypowe zachowania konsumentów w ostatnim czasie. – W związku z malejącą dostępnością tego produktu na polskim rynku, niektórzy klienci kupują niedetaliczne ilości cukru – mówił Marcin Hadaj, menedżer do spraw komunikacji korporacyjnej Biedronka. – Na podstawie analizy paragonów można stwierdzić, że nabywcami są przedsiębiorcy, a nie gospodarstwa domowe. To najlepszy dowód atrakcyjności ceny cukru w sieci Biedronka – od 3,49 zł za kilogram w obecnej ofercie – dodał Hadaj. Cena cukru w niemieckim markecie. Polka pokazała nagranie Jak sprawy mają się za naszą zachodnią granicą? Jedna z Polek opublikowała nagranie, na którym widać, że w jednym z niemieckich dyskontów nie brakuje cukru. Pewnym zaskoczeniem jest również cena. Wynosi ona 79 centów, w przeliczeniu na złotówki to jakieś 3,75 zł. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy. – W Niemczech na kilogram cukru trzeba pracować z 3 minuty a w Polsce pół godziny – czytamy jeden z nich. @jolcik_misia Odpowiadanie użytkownikowi @marcinstachurski47 #polacywniemczech #cukier #maka #jolcik_misia #dc #lidldeutschland #lidl #zakupy#market ♬ dźwięk oryginalny – jolcik_misia źródło: TikTok (Visited 129 times, 40 visits today) Post Views: 265
Mąki bez zawartości glutenu. Szukasz najlepszej mąki bezglutenowej? W naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór mąk niezawierających tego składnika. Wybierz tę, z której przygotujesz wyśmienity chleb bezglutenowy, naleśniki lub słodkie wypieki. Wśród mąk bezglutenowych na szczególną uwagę zasługują: mąka ryżowa
Adobe Stock Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferuje świetną promocję. Pomidory można zakupić nawet o połowę taniej. Biedronka to jeden z najczęściej wybieranych sklepów spożywczych na codzienne zakupy. To wynik ciekawych promocji oraz ciągłych zmian, które mają na celu polepszenie komfortu klientów. Co tydzień w dyskoncie pojawiają się nowe produkty w okazyjnych cenach. Tym razem Biedronka przecenia między innymi pomidory. Pomidory za pół ceny Sieć sklepów Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Wraz z nowym dniem, wprowadza do swojej oferty rewelacyjne promocje. Już od środy można kupić pomidory na gałązce luzem o 50% taniej. W regularnej cenie warzywa kosztują 7,99 złotych, zaś po obniżce jedynie 3,99! Poza tym przecenione zostały również pomidorki truskawkowe na gałązce w opakowaniu o wadze 250 g. Ten produkt został przeceniony z 8,99 złotych na 5,99. To rewelacyjna wiadomość dla wszystkich wielbicieli pomidorów. Promocja obowiązuje od środy 22 do niedzieli 25 kwietnia. Inne produkty w promocji W ofercie promocyjnej znalazły się również inne artykuły spożywcze w atrakcyjnych cenach. Wśród nich znalazły się między innymi: pomarańcze deserowe (2,99 zł/kg zamiast 5,99) winogrono jasne bezpestkowe (9,99 zł/kg zamiast 15,99) opakowanie pieczarek 500g (3,49 zł/op. zamiast 4,99) chude mięso mielone z szynki wieprzowej 500 g (5,99zł/op. zamiast 9,49). Pozostałe propozycje promocyjne Biedronki można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej dyskontu spożywczego bądź w papierowej cotygodniowej gazetce. Wygodne zakupy Biedronka jest w czołówce najczęściej wybieranych sklepów spożywczych przez Polaków. Dzieje się tak nie bez przyczyny. Zakupy w tej sieci dyskontów są po prostu wygodne. Sklep oferuje klientom między innymi kartę „Moja Biedronka”, która dająca większe rabaty na zakupy. Klienci mają też do dyspozycji kasy samoobsługowe, a dyskont oferuje szeroki wybór produktów bio, sprzęty wyposażenia kuchennego w cyklicznych rzutach, a także vouchery na zakupy. Czytaj także: Biedronka wycofuje na zawsze popularny produkt - też go kupowaliście? Testy na koronawirusa są tańsze w Lidlu? Już nie, bo Biedronka obniżyła cenę Biedronka wycofuje ze sklepów jaja z chowu klatkowego. Zaskakująca decyzja Adobe Stock Gdzie zrobicie najtańsze zakupy wielkanocne? Ten dyskont pokonał konkurencję Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza rychłe przygotowania. Sprzątanie, przygotowywanie potraw, a przede wszystkim zakupy. Jeden dyskont spożywczy wyprzedził konkurencje i zaproponował korzystne ceny. Sprawdźcie! Święta to czas spotkań rodzinnych, spokoju i odpoczynku. Jednak są one poprzedzone dość gorącym okresem, a mianowicie przygotowaniami, które trwają najdłużej. Wszystkie gospodynie domowe szczególną uwagę zwracają na przyrządzane potrawy, gdyż chcą zaskoczyć swoich bliskich. Oczywiście są poprzedzone zakupami, których koszt w tym roku może co niektórych zaskoczyć. Wzrost cen w dobie koronawirusa Pandemia nie jest dla nikogo dobrym okresem, gdyż większość przedsiębiorców jest stratna w tym czasie. Jednym ze skutków towarzyszącego od roku koronawirusa jest wzrost cen w sklepach. Osoby robiące zakupy nieco rzadziej, mogą się nieprzyjemnie zaskoczyć przed świętami. Koszt artykułów spożywczych na przestrzeni dwóch ostatnich tygodni znacznie poszedł w górę. Szczególnie wzrosła cena podstawowych produktów, takich jak mleko czy masło. Ceny przed świętami wielkanocnymi Mimo trwającej pandemii część produktów pozostaje niezmiennie przy stałych cenach. Produkty pozostające przy podobnych kosztach to między innymi cukier, mąka czy jajka. Niektóre sieci sklepów spożywczych w związku ze zbliżającymi się świętami postanowiły obniżyć ceny poszczególnych artykułów spożywczych bądź objąć je rabatem. To dość korzystna propozycja, gdyż ostatecznie zakupione produkty nie wyjdą zbyt drogo. Przegląd cen w poszczególnych sklepach Przed udaniem się na świąteczne zakupy warto wcześniej zapoznać się z ofertami poszczególnych sklepów spożywczych oraz oferowanymi przez nich produktami, aby nie przepłacać. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić część pieniędzy. Większość supermarketów w okresie wielkanocnym organizuje różnego rodzaju promocje, podczas których można zakupić składniki po okazyjnych cenach. ... Adobe Stock Cena mięsa mielonego w Lidlu zwala z nóg. Co sądzicie o takiej promocji? Lidl z każdym tygodniem zaskakuje swoich klientów. Tym razem nie mogło być inaczej. Od poniedziałku w sprzedaży można dostać mielone mięso w okazyjnej cenie. Wraz z biegiem czasu, można zauważyć ciągły wzrost cen w sklepach, toteż coraz więcej sklepów spożywczych prześciga się w walce o klienta. W wielu marketach wprowadzane są udogodnienia dla klientów, a także korzystne promocje. Jednym z popularniejszych marketów w Polsce jest Lidl. Tym razem również stara się zwrócić uwagę poprzez promocję na mięso mielone. Innowacyjny Lidl Niemiecka sieć dyskontów spożywczych Lidl, jest jednym z popularniejszych i najchętniej wybieranych marketów na zakupy. Spowodowane to jest wieloma udogodnieniami, jakie oferuje sklep. Właściciele Lidla zdają sobie sprawę jak cenny jest dzisiaj klient, toteż starają się działać na jego korzyść. W polskich punktach sprzedażowych jest kilka innowacji, które zdecydowanie służą na korzyść. Wśród nich można wyróżnić: szerokie alejki umożliwiające swobodne zakupy, długie godziny otwarcia sklepów, aplikacja mobilna z licznymi rabatami oraz informacjami o zmianach, gazetki promocyjne, różnego rodzaju pieczywo wypiekane na miejscu, a także cykliczne tygodnie z różnymi kuchniami świata jak francuska, włoska czy amerykańska. Każda z tych opcji cieszy się niezwykle dużym powodzeniem. Z tego też powodu, Lidl nie może narzekać na brak klientów. Promocja na mięso mielone W poniedziałkowej gazetce promocyjnej, pojawiła się informacja o świetnej promocji na mięso mielone wieprzowe o wadze 400g. W regularnej cenie jedno opakowanie kosztuje 5,99 złotych. Natomiast jeśli za jednym razem kupi się aż trzy opakowania tego samego produktu, ostatecznie całość będzie kosztować aż 41% mniej! Pojedyncza sztuka mięsa mielonego w zestawie to koszt jedynie 3,49 złotych! To świetna okazja, aby skorzystać z takiej promocji. Oferta obowiązuje w sprzedaży... Adobe Stock Biedronka i Lidl dalej kuszą cenami. Niektóre produkty jeszcze nigdy nie były tak tanie. Obniżki nawet o 50% Olej rzepakowy, wyborne czekolady, różnego rodzaju mięso – to wszystko w doskonałych cenach w waszych sklepach. Warto zrobić zapasy na święta! Od ostatniej niedzieli trwa adwent. Radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie już więc trwa. Wraz odliczaniem dni do pierwszej gwiazdki, powoli ruszamy także z przygotowaniami świątecznymi. Także tymi kulinarnymi. Żeby naszych 12 wigilijnych dań mogło powstać, potrzebne są starannie wyselekcjonowane składniki. Nic w tym dziwnego, że Polacy ruszają na „łowy” znacznie wcześniej. Wiedzą o tym także sieci sklepów spożywczych i przygotowują specjalne okazje dla łowców promocji. Dlaczego więc nie skorzystać z kilku naprawdę godnych uwagi obniżek? Biedronka i Lidl zgodnie ze swoim zwyczajem, zachęcają nowymi promocjami już od poniedziałku. Co sieci sklepów przygotowały nam na ten tydzień? Sprawdźmy. Biedronka i Lidl kuszą ofertami Przede wszystkim Biedronka oferuje już całą gamę produktów świątecznych – od pierniczków, przez czekoladowe Mikołaje, aż do różnego rodzaju zestawów upominkowych na Gwiazdkę. Oprócz tego na półkach sklepów należących do koncernu Jeronimo Martins znajdziemy takie specjalne okazje jak: Olej rzepakowy Wyborny 1 l za 2,99 zł przy zakupie 3 butelek z kartą Moja Biedronka Łopatka wieprzowa bez kości, 1 kg, za 7,99 zł z kartą Moja Biedronka (oferta ważna tylko do środy) Płyn do prania Kłębuszek 2 l (różne rodzaje) za 6,99 zł przy zakupie 2 sztuk Banany za jedyne 2,39 zł (oferta ważna tylko do środy). Rabat wynosi aż 50% pierwotnej ceny! Świeża ćwiartka z kurczaka, 1 kg, za 1,99 (promocja także obowiązuje tylko do Lidl także przygotował wiele ciekawych propozycji dla swoich klientów. Wśród nich specjalne świąteczne produkty, żywność, a także między innymi zabawki dla dzieci. Oto kilka bardziej interesujących promocji: Pomidory kiściowe, 1 kg, za 4,79 zł Mleko UHT Polmlek, 1 l, za 1,79... AdobeStock Promocje w Biedronce od poniedziałku. Tanie masło i drób Od w Biedronce obowiązują promocje na wasze ulubione produkty. Spieszcie się! Sieć Biedronka jak zawsze kusi swoich klientów atrakcyjnymi promocjami na ich ulubione produkty. Od dziś, 21 czerwca, możecie kupić w sklepach Biedronka słodycze, ryby, drób i masło w bardzo niskich cenach. Poznajcie szczegóły promocji. Tanie warzywa i owoce Na promocji znalazły się świeże owoce oraz warzywa, a ich ceny obniżono nawet o 75 procent! Poniższe produkty kupicie teraz w Biedronce znacznie taniej: Ogórki gruntowe : 2,99 zł/kg Pomidory: 2,99 zł/kg Gruszki Konferencja: 3,99 zł/kg Śliwki: 5,99 zł/kg Arbuz : 1,49 zł/kg Spieszcie się, ponieważ niższe ceny owoców obowiązują tylko do środy 23 czerwca. Lody za złotówkę Dla miłośników lodów Biedronka przygotowała atrakcyjną ofertę – jeżeli kupicie dowolne opakowanie lodów marki Carte d’Or o pojemności 900 lub 1000 ml, to drugie opakowanie dostaniecie za 1 zł, czyli praktycznie za darmo! Promocja obowiązuje do 26 czerwca. Słodycze na Dzień Ojca Już za kilka dni Dzień Ojca, dlatego Biedronka obniżyła ceny wybranych słodyczy, które będą wspaniałym prezentem na ten dzień. Z kartą „Moja Biedronka” przy zakupie 2 opakowań pralin Rafaello za 1 opakowanie zapłacicie jedynie 8,49 zł zamiast 11,99 zł. Znacznie tańsze są również praliny Lindor Lindt – ich cena została obniżona o 25% i obecnie wynosi 14,99 zł, a czekolada Excellence Lindt kosztuje teraz 6,99 zł zamiast 8,49 zł. Tani drób i ryby Kolejna promocja dotyczy mięsa oraz ryb: Kraina Mięs, Świeża ćwiartka z kurczaka pakowana próżniowo: 2,99 zł/kg z kartą Moja Biedronka Kraina Mięs, Paski z fileta z kurczaka 400g: 8,99 zł Mięso mielone z uda indyka na kotlety 400g: 5,99 zł Kostka z fileta z piersi indyka 350g: 7,99 zł Marinero, Filet z łososia atlantyckiego: 3,99...
Np. w Biedronce często przy zakupie dwóch serków mascarpone cena będzie niższa aż o złotówkę na sztuce. Serek mascarpone: przepisy na deser Serek mascarpone jest idealny przede wszystkim
Internet jest pełen informacji (i zdjęć) o brakach cukru. Ogólnopolskie sieci Netto i Biedronka przynajmniej kilka dni temu ograniczyły jego sprzedaż do 10 kg "na jeden paragon". Na taki sam krok zdecydowało się PSS Społem w Białymstoku. I podwyżkę ceny o 50 groszy. - Mamy do czynienia z paniką zakupową. Normalnie Społem sprzedawało 700 kg cukru dziennie, a w ostatnich dniach było to 3,5 tony. W związku z tym musimy wprowadzić ograniczenie zakupu do maksymalnie 10 kg cukru na jeden paragon. Musieliśmy też podnieść cenę cukru z 4,99 zł do obecnych 5,49 zł/kg – informuje prezes Społem Białystok Janusz Kulesza. Dodaje jednocześnie, że białostockie Społem ma zapas cukru sięgający 20 ton, a w poniedziałek otrzyma z Polskiej Spółki Cukrowej kolejne 24 tony. – Zrobimy wszystko, by naszym klientom cukru nie zabrakło – podkreśla prezes Społem. Jak nas zapewniła w czwartek prezes hajnowskiego Społem, cukier w sklepach jest i będzie sprzedawany bez ograniczeń. W czwartek nie było też problemów w hajnowskim Arhelanie oraz Lidlu, gdzie cukier kosztował 3,75 zł/kg i jak widzieliśmy jedna z klientek kupiła go sobie 30 kg. Czytaj również:Zaoszczędź na codziennych wydatkach. To podrożeje najbardziej, kup więcej- W naszych sklepach absolutnie nie brakuje cukru. Nie mamy problemów zarówno z dostępnością produktów od naszych dostawców dla sklepów, jak i bieżącą obecnością towaru na półkach sklepowych. Nikt też nie reglamentuje sprzedaży. Mamy aktualnie sezon na przetwory, do których stosuje się cukier, ale taka sytuacja to stała tendencja latem – mówi Monika Kosz-Koszewska, dyrektor marketingu i rzecznik białostockiej Grupy Chorten. Jak dodaje, trudna sytuacja tak naprawdę dotyczy konkretnych sieci, które oferowały cukier w bardzo niskich cenach i wyczerpały pulę z rocznego kontraktu, a teraz nie otrzymują już takich samych cen przy zakupie nowej partii cukru. Z informacji, które udało nam się uzyskać nieoficjalnie wynika, że w sklepach wielkopowierzchniowych w galeriach ogranicza się sprzedaż cukru do 5 kg na paragon, a niektóre placówki z sieci dyskontów zaczynają zezwalać na sprzedaż jednego kilograma. Zwiększony popyt na cukier potwierdza też sieć Netto. Powód? Jest pełnia sezonu na przetwory, gdy zapotrzebowanie na cukier jest większe, niż realne potrzeby klientów. - Mamy też sygnały, że cukiernicy przestawili się na cukier z rynku zamiast z hurtowni, z uwagi na niższe ceny detaliczne. Dlatego, aby zapewnić cukier jak najszerszej grupie naszych klientów, 12 lipca wprowadziliśmy (do odwołania) limit zakupowy do 10 kg cukru na jeden paragon - tłumaczy Patrycja Kamińska z działu marketingu Netto Sp. z i zapewnia, że spółka stara się, by cukier był dostępny we wszystkich jej sklepach. Czytaj również:Jeśli drożeją zboża i mąka będzie musiał zdrożeć chleb. I zdrożeje. Po świętach?Nieco później – od 20 lipca - "celu zapewnienia dostępności naszym klientom do jednego z podstawowych produktów, jakim jest cukier" ograniczenia wprowadziła też Biedronka. Tu także limit wynosił do 10 kg cukru na jeden paragon. - Od pewnego czasu obserwujemy, że w związku z malejącą dostępnością tego produktu na polskim rynku, niektórzy klienci nabywają w naszych sklepach niedetaliczne ilości cukru. Na podstawie analizy paragonów można stwierdzić, że nabywcami są przedsiębiorcy, a nie gospodarstwa domowe. To najlepszy dowód atrakcyjności ceny cukru w sieci Biedronka – od 3,49 zł za kg w obecnej ofercie – przyznała Karolina Ulatowska z biura prasowego też, że celem sieci jest zapewnienie jak największej dostępności cukru dla wszystkich klientów i wysłała nam zdjęcia wykonane z czwartek ( i potwierdzające dostępność cukru w sklepach Biedronki: w Warszawie, Makowie Podhalańskim, Pruszkowie oraz w dwóch sklepach w Krakowie. Zdjęć z Białegostoku w tym zestawie nie też:Polecane ofertyMateriały promocyjne partnera Gazetki: biedronka w tym tygodniu gazetki sierpień 2023 biedronka sierpień 2023 gazetki 14.08 14.08.2023 14 sierpnia 2023 biedronka 14.08. karkówka grill pieluchomajtki dada 1+1 gratis kaszanka 1+1 gratis, cukier cena 3,89 zł mąki promocja kawa dallmayr cena 18,99 zł bonitki promocja lody carte dor drugie za 1 zł żele pod prysznic 2+1
Na początku każdego miesiąca porównujemy ceny piętnastu produktów spożywczych z sześciu najbardziej popularnych dyskontów. Sprawdzamy też, gdzie są ciekawe oferty. Ceny porównujemy w najbardziej popularnych dyskontach i marketach w Słupsku. To Biedronka, Kaufland, Lidl, Netto i Real. Sprawdzamy ceny piętnastu produktów spożywczych: chleba, bułek, jaj, makaronu, cukru, mąki, mleka, margaryny Delmy, ćwiartki z kurczaka, śmietany, ryżu, kaszy, piwa, wódki czy czekolady. Ceny, które porównujemy dotyczą konkretnego dnia. Podkreślamy, że ceny, które porównujemy dotyczą konkretnego dnia. Te, które podajemy w dzisiejszym artykule dotyczą 1 porównaniu do poprzedniego miesiąca we wszystkich marketach nastąpiły zmiany cenowe. Część produktów podrożała, inne są częściowo tańsze. Z naszych obserwacji wynika, że cukier najtaniej kupimy w Netto, Lidlu i Biedronce (1,99 zł). Nieco drożej, bo 2,15 zł zapłacimy za ten produkt w Kauflandzie. W cukier kosztować nas będzie 2,17 zł, a w Realu - 2,19 Biedronce 10 średnich jaj kupimy o 10 groszy taniej niż w poprzednim miesiącu. Tańszy jest także makaron jajeczny. Produkt ten kupimy o 4 grosze taniej. Spadła także cena mąki, z 1,37 zł na 1,29 zł. Ponadto, w czerwcu za mleko w Biedronce musieliśmy zapłacić za 2,35 zł. 1 lipca cena tego produktu wynosiła 2,29 zł. Tańszy jest także ryż, który kupimy za 1,59 złotych. W poprzednim miesiącu musieliśmy zapłacić za niego 1,65 zł. Wódkę Żubrówkę 0,7 l kupimy za 26,99 zł, czyli o prawie złotówkę taniej niż w Biedronce więcej niz przed miesiącem zapłacimy za śmietanę, której obecny koszt to 2,19 zł. Przypomnijmy, że w czerwcu śmietana kosztowała tam 1,89 mogą być stali klienci w którym potaniał makaron jajeczny. Produkt ten kupimy za 0,99 zł, a nie jak w poprzednim miesiącu za 1,05 zł. Podrożały natomiast ćwiartki z kurczaka. W poprzednim miesiącu musieliśmy zapłacić za nie 4,99 zł, w tym miesiącu jest to 5,45 Kauflandzie potaniały średnie jaja (10 sztuk). Trzeba na nie wydać 3,59 zł, a nie jak poprzednio 3,75 zł. Taniej kupimy także cukier, za który zapłacimy 2,15 zł, czyli o 4 grosze mniej niż poprzednio. Cena mleka również spadła. Teraz kupimy je za 2,29 zł (cena w poprzednim miesiącu - 2,49 zł).W Lidlu makaron jajeczny kupimy o 4 grosze mniej. Potaniał także cukier, którego obecny koszt to 1,99 zł, a nie 2,15 zł, jak w poprzednim miesiącu. Mąka również jest tańsza, kosztuje 1,35 zł, czyli o złotówkę mniej niż Netto taniej kupimy jajka. Za 10 jaj średniej wielkości zapłacimy 3,59 zł, a nie jak poprzednio 3,65 zł. Cukier kupimy za 1,99 zł (w czerwcu 2,15 zł).W Realu możemy skorzystać z ciekawej promocji. 10 średnich jaj kosztować nas tam będzie 2,99 zł, podczas gdy przed miesiącem było to 3,89 zł. Potaniały także ćwiartki z kurczaka. Za ten produkt zapłacimy 5,49 zł, czyli o złotówkę mniej niż w czerwcu. O złotówę podrożała z kolei wódka Żubrówka (0,5 l), którą kupimy za 20,99 produktów (w zł) z 1 lipca BiedronkaLidlNettochleb pszenny krojony1,591,591,49bułka pszenna0,290,290,27jaja (10 sz. M)3,553,593,59makaron 2-jajeczny1,151,151,19cukier biały (1 kg)1,991,991,99mąka pszenna extra1,291,352,89mleko 3,2% (1 l)2,292,352,29margaryna Delma extra3,49 (550 g)2,88 (450 g)2,88 (450 g)ćwiartki z kurczaka (1 kg)5,996,255,99śmietana 18%2,19 (330 g)2,25 (400 g)2,29 (400 g)ryż biały długoziarnisty (400 g)1,591,691,69kasza gryczana (400 g)2,992,993,15piwo (puszka 0,5 l)2,99 (Lech)2,89 (Carlsberg)2,79 (Carlsberg)wódka Żubrówka26,99 (0,7 l)19,99 (0,5 l)19,99 (0,5)czekolada mleczna1,491,491,35 pszenny krojony1,591,491,19bułka pszenna0,280,150,29jaja (10 szt.)3,493,592,99makaron 2-jajeczny0,991,191,25cukier biały (1 kg)2,172,152,19mąka pszenna extra1,441,351,49mleko 3,2% (1 l)2,492,292,39margaryna Delma extra2,882,89 (450 g)2,99 (450 g)ćwiartki z kurczaka (1 kg)5,455,995,49śmietana 18%2,18 (330 g)2,29 (400 g)2,29 (330 g)ryż biały długoziarnisty (400 g)1,691,751,65kasza gryczana (400 g)2,992,793,19piwo (puszka 0,5 l)3,09 (Lech)3,29 (Heineken)3,39 (Lech)wódka Żubrówka22,99 (0,5 l)18,99 (0,5 l)20,99 (0,5 l)czekolada mleczna1,391,351,39Polecane ofertyMateriały promocyjne partnera
HW30W2M.